Internet to nowe pole do popisu i MORZE nieprawdopodobnych możliwości.

Zakasałam więc rękawy i nauczyłam się tego, co potrzebne, żeby Internet stał się i dla mnie tym kawałkiem tortu, którym się można i najeść, i cieszyć.

Piszę teksty na blogi. Teksty są dostosowane pod wymagania SEO. Pomagam w ten sposób różnym stronom i sklepom internetowym w pozycjonowaniu się (czyli lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania w internecie).


Sklepy Wiatrodyskretni.pl i Najzdrowsza-bielizna.pl wypozycjonowałam tak, że na wiele istotnych dla nich fraz wyświetlają się (mimo sporej konkurencji) w Top 10 Google.


Jestem dobrze obeznana z zasadami, jakimi rządzi się SEO (optymalizacją tekstu pod silniki wyszukujące Google), zrobiłam kilka kursów w tej materii. Mam też szereg narzędzi, które pomagają mi w porządnej analizie fraz kluczowych, znam bieżące trendy algorytmów Google. Dzięki temu mogę pisać nie tylko ciekawie i informacyjnie, ale też skutecznie.

Blogi, w których maczałam moje copywriterskie paluszki:

  • Blog Wiatrodyskretnych - Z życia bielizny (ten blog prowadzę w całości)
  • Blog sklepu z bielizną na nietrzymanie moczu — Do poczytania (też od początku do końca moja robota)
  • Administruję stronę Terapie z natury oraz prowadzę jej bloga Warto wiedzieć (teksty plus oprawa graficzna)
  • Mojego autorstwa jest część opisów badań oraz większość tekstów na blogu sprzedającej badania laboratoryjne strony Swisslab.pl
  • Prowadzę (choć nieregularnie) i ilustruję bloga mojego ulubionego warsztatu samochodowego — Twój Serwis Eurowarsztat
  • Spod mojej ręki wyszły teksty i oprawa graficzna bloga kliniki kosmetycznej Maeve — Wszystko o urodzie
  • Od niedawna współpracuję z kliniką okulistyczną Sensor Cliniq. Teksty na ich blogu to jeden z nowszych projektów.
  • Czasem także redaguję coś, co napisał kto inny. Tak jest w przypadku bloga na stronie Integracja Systemowa, gdzie Ela Król-Szentkirályi pisze sama, ale mnie zawsze prosi o „wygładzenie” tekstu.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Tutaj mam zaledwie małą porcyjkę pokazania, bo to zajęcie mocno dodatkowe. Ale pokażę, bo bardzo je lubię i nieźle mi nawet wychodzi.

🔸 Tak naprawdę, pełne zaangażowanie dostaje tylko jeden fanpejdż, bo tylko ten jeden klient tego ode mnie wymaga i mi za to płaci (to fanpejdż Zachodniopomorskiego Instytutu Psychoterapii). Tutaj się rzeczywiście przykładam i to konto na Facebooku jest prowadzone wzorowo.

🔸 Fanpejdż Wiatrodyskretnych ma swojego niemieckiego bliźniaka — Diskrete Winde. To też moje „dziecko”, chociaż trochę przyszywane.

🔸 Reszta zleceniodawców opłaca mniejsze zaangażowanie :) Dlatego publikacje tam nie są już tak regularne. Ale językowo są zawsze poprawne i staram się, by miały dla odbiorcy wartość.

Logo ZIP

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii

Prowadzę dla nich konta na Facebooku i INstagramie
Blogi, SEO, sklepy

Wiatrodyskretni. Bielizna filtrująca zapachy

Prowadzę dla nich konta na Facebooku i Instagramie
logonew

Terapie z Natury

Konto na Facebooku o metodach na naturalne zdrowie i urodę
Blogi, SEO, sklepy

Najzdrowsza Bielizna Świata

Facebookowe konto sklepu, sprzedającego bieliznę na nietrzymanie moczu

Panie, kto panu to tak fajnie opisał?

Czyli teksty do sklepów internetowych oraz opisy produktów.
Zbudowałam kilka sklepów, opartych o Wordpress. Ale tutaj chcę Ci opowiedzieć nie o samych sklepach, ale o tekstach, które do nich napisałam.
Blogi, SEO, sklepy

Wiatrodyskretni. Bielizna neutralizująca zapach gazów i bąków

Fajna nazwa, c'nie? Sama wymyśliłam :) Mojego autorstwa jest też slogan (ten, który widzisz na zdjęciu) oraz wszystkie opisy bielizny w tym sklepie. Jestem także autorką zamieszczanych tam grafik, włącznie z tymi animowanymi (dobrze robi opisom obecność animacji)
Blogi, SEO, sklepy

Najzdrowsza Bielizna Świata

Sklep zaprojektowany dla osób dojrzałych, dlatego ma nieskomplikowany układ i jest opisany naprawdę prostym językiem. Spod mojego pióra wyszły wszystkie opisy produktów oraz treść wszystkich stron. Poradniki, wyjaśniające wybór rozmiaru, rodzaju bielizny oraz sposobu opłacenia zamówienia to też ja :)