Internet to nowe pole do popisu i MORZE nieprawdopodobnych możliwości. Zakasałam więc rękawy i nauczyłam się tego, co potrzebne, żeby Internet stał się i dla mnie tym kawałkiem tortu, którym się można i najeść, i cieszyć.

Piszę więc teksty na blogi pod wymagania SEO, pomagając w ten sposób różnym stronom internetowym w pozycjonowaniu się. Sklepy Wiatrodyskretni.pl i Najzdrowsza-bielizna.pl wypozycjonowałam tak, że na wiele istotnych dla nich fraz wyświetlają się (mimo sporej konkurencji) w Top10 Google.

Blogi, w których maczałam moje copywriterskie paluszki:

Agata Domańska successfully completed the SEO for beginners course!

Strony internetowe

Trochę ich zrobiłam 🙂 Większość to WordPress, ale nie tylko. Parę przykładów:

👉 Agnieszka Fudzińska, psycholog

👉 Gimnastyka Intymna Metodą KRISTON

👉 Szkoła Tańca Warsaw Swing

👉 Femina MC gabinet ginekologiczny w Dublinie

👉 Patomorfolog Anita Kosierkiewicz Prywatna Praktyka Medyczna

👉 Królowa Emigracja – blog emigrantki

👉 Nowe Prawo – Forum – forum dyskusyjne ludzi, którzy chcą poprawić los zwierząt

👉 Pożyteczne 10 Minut – strona z ciekawostkami

👉 Przychodnia Medycyny Rodzinnej w Urlach jest (jak widzę) od dawna nie aktualizowana i straciła SSL – ale kiedyś i ją wyprodukowałam. Prosta, bo taka miała być. Ale pacjenci przychodni ją lubią (szkoda, że właściciel zaniedbał)

👉 Manufaktura Tekstu – czyli moja strona, na której aktualnie jesteś, też jest mojej produkcji. Wiem, ma sporo niedociągnięć, ale szewc bez butów chodzi – dla własnej strony najczęściej nie starcza mi czasu. Ale plany mam z rozmachem.

Od czasu do czasu robię sklepy internetowe

Stawiam je zazwyczaj na Wordpresie, ale nie tylko. WordPress jest najpopularniejszy i dla nie kodującego użytkownika najłatwiejszy, a przy tym ma niesamowite możliwości i można zrobić na nim dosłownie WSZYSTKO bez  jakiejś specjalnej wiedzy technicznej – dlatego jest pierwszym wyborem.

Ze wszystkimi funkcjonalnościami postawiłam trzy wordpressowe sklepy:

  • Pierwszy to sklep z bawełnianą bielizną chłonną na nietrzymanie moczu Najzdrowsza Bielizna.pl.
  • Drugi to sklep z bielizną antybąkową (neutralizującą zapach gazów jelitowych) Wiatrodyskretni. Nazwę dla tego sklepu wymyśliłam pod prysznicem 🙂 
  • Trzeci to sklep ze zdrowymi wędlinami (niestety, działa tylko sezonowo ze względu na temperatury w czasie dostawy) Ziarnko Do Ziarnka.

Sklep, nie oparty na wordpresie:

Diskrete Winde Laden – sklep, sprzedający bieliznę na nietrzymanie moczu, skierowany do klienta niemieckiego. Jest CAŁY po niemiecku! Kupa pracy, ale efekt (chyba) warto był włożonego wysiłku.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Tutaj mam małą porcyjkę pokazania, bo to zajęcie mocno dodatkowe – ale bardzo je lubię. Tak naprawdę, pełne zaangażowanie dostaje tylko jeden fanpejdż, bo tylko ten jeden klient tego ode mnie wymaga i mi za to płaci (na poniższej liście numer 3). Reszta opłaca mniejsze zaangażowanie :). Prowadzę w sumie cztery fanpejdże:

👉 Wiatrodyskretni. Bielizna filtrująca gazy i bąki – prowadzę im fanpejdż na Facebooku i Instagramie oraz profil na Pintreście

👉 Najzdrowsza Bielizna Świata – tylko Facebook

👉 Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii – Facebook i Instagram

👉 Terapie z Natury – tylko Facebook